Dnia 2018-03-03 o godz. 09:49 robson197648 napisał(a):
> Wstawili logo Microsoftu na stronie że niby budują współpracę
>
linkszkoda tylko że nikt w Microsofcie nic nie wie na temat tej "współpracy"musi byc głęboko ukryta .pewnie bela ,stanek i reszt boi się "konkurencji",żeby im nie podebrali ich genialnych rozwiazań