No zakupy prezesa na koniec wczorajszej sesji na pewno pomogą wyciągnąć kurs na kilka sesji. Ciekawe czy to ostatnie ESPI o braku tantiem to nie była zagrywka pod wyleszczenie ulicy. Prezes kupił 22k akcji bo pewnie wie że jest spora szansa na wyciągniecie kasy z SE. 1mln zł wydane na akcję to wcale nie tak mało.
Mi to wszystko śmierdzi podpuchą, wszystko grubymi nićmi szyte.