Ten tydzień powinien być wzrostowy dla Bowim. 15 listopada jest raport skonsolidowany. Po drugie widać, że nie ma chętnych do oddania papieru poniżej 9 zł. Ewentualnie spółdzielnia może przerzucać akcję z koszyka do koszyka. COGNOR ruszył, Bowim też ruszy. Jestem spokojny. Pytanie tylko jaki będzie kurs przed raportem skonsolidowanym ??? Tego nikt chyba nie jest wstanie przewidzieć ...