Forum Forex +Dodaj wątek
ps. powtórzyłęm posta bo myslalem że mi tamten nie wszedł bo nigdzie nie mogę go znaleźć ale z tego co piszesz to wszedł tylko modaretor skasowal, niech wiec i ten skasuje
  • wredny Autor: ~Yuan
  • Re: wredny Autor: ~ziutek
  • Re: wredny Autor: ~Yuan
  • Re: wredny Autor: ~Yuan
  • Re: Yuan Autor: ~wredny