Jak dla mnie to dobrze że nie szli dziś na całość, bo to oznacza że nadal zbierają. Mogli polecieć na widłach nawet do 1 zł jak na Biomedzie, ale po co groszołapą dawać zarabiać? Tutaj teraz nie chodzi już o groszę ale o zmianę średnio terminowego trendu. Nastąpiło dziś wybicie górą i najbliższe 2-3 sesje pokażą czy prawdziwe czy fałszywe.Jak prawdziwe. To po tylu miesiącach dołowania każdy wie gdzie to będzie zmierzać.