Nie można bo procedura jest tak długa jakbyś podpisywał umowę na abonament w plusie. Spisują loginy, twoje dane i na koneic okazuje sie ze na stronie eracoin.com masz np. 100 eracoinów, a w aplikacji na androidzie tylko się pojawia 75. Dlaczego - nie wiadomo. Mają około 1 dzień obsunięcia miedzy danymi.
Jak jest weekend to mowia ze jest awaria aplikacji, bo trzeba klientów obslugiwac a nie sie bawic na tabletach.
Jak podpytywalem ile osob placilo, to kilka, zazwyczaj jedna gromadka studentów ktorzy przez tydzien sami zakladaja sobie konta by w weekend napic sie piwka. A tak to nikt.