Właśnie XTB jest hedgem na takie sytuacje i czasy jak obecnie.
Ci, co dziś sprzedają na panice, to tak jakby się pozbywali kury znoszącej złote jaja.
Takie triggery jak dziś powodują, że spółka zarabia ponadprzeciętnie.
Wszystko zgodnie z planem.
Ja "łapki pod siedzenie". ;)