Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,05 zł , zmiana od tamtej pory: -40,59%

Re: Wnioski!!

Zgłoś do moderatora
Wnioski? Otóż: 1. Na razie ktoś steruje kursem po 1500-2500 akcji. 2. Nie po to JC wywalił kasę po 1.92 za akcję, żeby to nie poszło 1000% od ceny jego zakupu 3. Dygasz i nierpliwyś - sprzedaj.
  • Wnioski!! Autor: ~skorpion1
  • Re: Wnioski!! Autor: ~Kisiel
  • Re: Wnioski!! Autor: ~Quert

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO -1,64% 3,00 2021-10-20 14:45:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.