Stoją?!
Na "Fokus TV" Jest taki serial dokumentalny pt. "Opuszczone konstrukcje".
Przesłanie jest takie:
Ogromne budowle, całe fabryki, a nawet całe miasta niegdyś prosperujące całkiem nieźle, stoją obecnie zupełnie puste i niszczeją w zapomnieniu.
Czy Grupę Azoty również czeka taki los?
Ja już przestałem trzymać Azoty i zacząłem nimi grać. Przynajmniej nie tracę na inflacji... Tak jak od trzech lat piszę. Tutaj nikt nie zarobi. Co najwyżej może wyjść na zero...