Dnia 2018-09-07 o godz. 12:09 ~weteran napisał(a):
> Być może, ale nie wiadomo czy JSW przejmie złoża od Prairie i czy Kopex coś tam dziubnie ? Raczej powinien ponieważ inwestycja potężna.
kupeks to sobie może dzióbnąć już tylko szkło w butelce kojota... czy ta niewiedza to celowa?