Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,48 zł , zmiana od tamtej pory: -76,26%

Re: Wirtualna Polska w akcjonariacie, kupili po 54 gr, teraz UP

Zgłoś do moderatora
~Creon
Ja tylko relacjonuję i opisuję to co dzieje się na notowaniach.
Jest uwalanie to piszę że uwalacie.
Róbcie do góry to przestanę pisać że uwalacie.
Ale jak bez przerwy uwalacie i będziecie dalej uwalać to ~pan dalej będzie pisał że uwalacie.
Zrozumiałe to dla Ciebie?
I nie wciągaj innych w kupowanie bo na razie sam nie chcesz niczego kupować tylko czekasz na innych.
Zacznij ~Creon od siebie.
Kupuj pod to wybicie.
Mamy już prawie południe dzisiaj i czemu nie kupujesz?

My drobni czekamy na to obiecane przez Was odcięcie.
Piszecie że ma być odcięcie i wycena powyżej 1zł to my drobni teraz nic nie będziemy robić tylko czekamy na spełnienie Waszych słów.
Nic nowego nie kupujemy i nic z tego co mamy nie sprzedajemy.
Ma być cena powyżej 1zł to będziemy sprzedawać powyżej 1zł.

~Creon działaj ze swoją świtą żeby to odcięcie jak najszybciej się spełniło.
Kupujcie i podnoście wycenę bo już najwyższy czas od 8 października.
Kupuj i nie gadaj więcej o ~pan.

My ze sprzedażą czekamy.
Nie bój się akcji nie zabraknie :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOLIERA2 5,61% 0,11 2025-12-03 16:37:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.