Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,20 zł , zmiana od tamtej pory: 5,45%

Re: winter wyjdzie również na konsole, red frost pc konsole i multiplaye

Zgłoś do moderatora
Napisałeś bardzo enigmatycznie albo po prostu jesteś już zmęczony. Mogę się tylko domyślać, co dokładnie miałeś na myśli, ale jeśli dobrze interpretuję, chodzi Ci o to że większy kapitał dysponujący wcześniej większą wiedzą i informacjami, może wywindować kurs bardzo wysoko. Natomiast nam, drobnym inwestorom, pozostaje opierać się na własnej analizie. Jeśli tak, to możliwe, że masz rację. Moim zdaniem, jeśli ktoś rzeczywiście miał wiedzę o tym, co nadchodzi i mozolnie skupował akcje miesiącami, gdy kurs leżał na dnie przez niemal dwa lata, to raczej będzie potrafił poczekać kolejny rok czy dwa, aż nadejdzie najlepszy moment, by stopniowo wychodzić z pozycji. Oczywiście zakładając że taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce. To by oznaczało, że realny free float jest bardzo niski. Gdybym miał zgadywać, kiedy taki moment może nastapić powiedziałbym, że najwcześniej za rok gdy Drago będzie miało w portfolio kilka kolejnych wydanych tytułów czyli: Winter Survival, Shady Deals, Road Diner Simulator, Airport Contraband, Family Land: Farmer Simulator, prawdopodobnie także DLC do Road Diner, Superstore Simulator, wypuszczone wersje konsolowe Winter Survival oraz tryb co-op na PC. Na horyzoncie powinny być wtedy premiery Red Frost, Motel Simulator, czwarta gra z uniwersum Gas Station Simulator i zapewne kolejne, jeszcze nieogłoszone projekty. To moim zdaniem, pierwszy realny moment, kiedy duży kapitał może chcieć stopniowo realizować zyski. Pozdrawiam Akcjonariuszy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 2,17% 32,90 2025-10-23 16:42:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.