Są dwie opcje. Albo powrót do górnego ograniczenia kanału spadkowego, albo wypadnięcie i spadek do ok. 30-35 gr. Biorąc pod uwagę otoczenie, że GPW wali do góry i w końcu będzie to nieszczęsne scalenie śmiecia, to spodziewam się raczej ruchu do góry.