dywidendę "trza" wziasc, po deklarowanej wysokości dyw, cena objecia akcji w wykonaniu warrantów spadnie o kwote dywidendy wlasnie. jeśli obligatoriusze nie "wymieniają" obligacji na akcje to do podzialu jest zadeklarowana kwota przy znanej ilości akcji, jeśli natomiast akcji będzie wiecrej to dyw tez będzie spora ale mniejsza niż obecnie/akcja