Dnia 2023-01-09 o godz. 17:58 ~Figo napisał(a):
> Widzieli ze jak gospodarka wroci do normalności to akcje zaś będą po 15zl?
> >
> > Dzisiaj mieliście okazje sprzedać…
De vito wielonikowcu. Dlaczego sprzedawałeś jak wszyscy kupowali? Pamiętasz o lekach?