rozumiem cynamon że chciałeś sie posypać koperkiem to masz
myśle że tak , ajwaj . jak to szło ... acha od roku się, mylę , bo jak wiadomo obowiązują według mościckiego 2 uda , albo sie uda albo się nie uda . Ale technika przemawia za spadkami bo
1) adx di + di- ładnie przeciął się w dół ,
2) wybicie w dól ze wstęgi bolingera
a uprzednio dywergencja na rsi ,+ duże stosunkowo obroty co według mnie nakazywało liczyć że ostatni szczyt nie pęknie stając sie podwójnym
A co będzie zobaczymy na koniec dnia