ciekawe jak sie czuje ten co oddal dzis po 20gr 150k akcji w dolku sie wyleszczyl heh dobrze takim sypaczom, szkoda ze nie bylem ustawiony bo czekam na 16 gr z zakupami wiekszymi znow ale tyle chyba nie bedzie, widac 20gr twarde dno tak jak kiedys bylo 16gr(raz tylko 13gr) po umowach kilka zl w tym roku bedzie, pozdro :)