Dnia 2023-04-17 o godz. 14:31 ~Zawisza napisał(a):
> O biedaki dwa :)
Zauważ, że dwóch z tej samej lokalizacji.
xdddddddddddddd
Nie biedaki a raczej cudaki, takie bzdury pisać. ostatnio jak tak pisali przy czerwonym kursie, to notowania zakończyły się na zielono.