Jeśli tu jest większy plan, to trzeba odebrać spokojnie podaż. W końcu to jest 80% w dwa dni. Wielu sprzeda ze stratą kiedy widzi, że może wyjść wyżej. A żadnej wiadomości nie ma, więc moga wątpić w dalsze wzrosty. Jak odbiorą te podaż, możemy ruszać wyzej.