Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,80 zł , zmiana od tamtej pory: 2,39%

Re: widać kto i ilu tu ma ADHD

Zgłoś do moderatora
Dnia 2026-03-06 o godz. 21:08 ~XXX napisał(a):> Ale orlen bedzie miał zysk sprzedając nam paliwa już w tym momencie 50% drozej niz 3dni temu. A dojdzie do 100% wzrostu. > > A cargo jezdzi na paliwach i znowu beda płacić Orlenowi.> >> > Orlen ma swoja kolej do wozenia paliwa. > >> > Wiec orlen 150zl pierwszy czy wasze cargo 18zl, jak sądzicie?> sądzimy że beznadziejne są te twoje wpisy


Beznadziejna to jest Wasza sytuacja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 0,28% 14,13 2026-04-10 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.