Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,92 zł , zmiana od tamtej pory: 4,60%

Re: Wiceprezes Szymanek chlapnął

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-08-26 o godz. 05:52 ~Pepe napisał(a):
> Nie siej darkowwej propagandy chyba że należysz do jego bandy manipulującej faktami. Powiedział że pełną moc uzyskać w drugiej połowie 2026 roku. Każdy kto choć trochę zna się na technice wie że takie inwestycje uruchamia się po woli stopniowa a rozruch trwa do kilku miesięcy a nie od razu 100%.

Kolego, taki rozruch to tylko w Enerdze i według Tych, którzy choć trochę znają się na technice.
Jak odbiorą wybudowaną elektrownie gazową to pewnie usiądą i będą uprawiają pijar a po kilku miesiącach ją zaczną wykorzystywać w 100 %.
Jak odbierzesz nową inwestycję (samochód, maszynę) to dopiero po kilku miesiącach będziesz ją więcej używać a nie od razu.
Według naszego kolegi, który się trochę zna na technice to kilka miesięcy trwa rozruch przejętej inwestycji i trzeba będzie się wspierać młotkiem,hulajnogą i rowerem. BRAWO!
Trzeba się zapytać, czy nowo wybudowana elektrownia będzie działać w podstawie czy jako rezerwa, która uzupełni OZE.
Do końca 2025 r. nie widać szans na przekazanie, uruchomienie, - tak ocenili pracujący budowlańcy przy tej inwestycji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,41% 14,56 2025-09-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.