Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,80 zł , zmiana od tamtej pory: -46,59%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2024-03-20 o godz. 08:29 ~Ja napisał(a):
> Jak tam adasiu, przecież nie mogli wejść na główny rynek. Tak bardzo chciałeś, żeby nie weszli. Ciężko ci, twoje wpisy mają zerowy wpływ i tylko przeszkadzają ci w leczeniu. :)

JRHOLDING Z JANUARYM SKAZANY JEST NA OGROMNY SUKCES I ZADEN ADAS O 100 NICKACH NIE ZMIENI TEGO, CHOCBY KRZYCZAL PRZEZ 24 GODZINY NA DOBĘ.WARTO BYLO POSLUCHAC PREZESA JANUAREGO W DNIU PRZEJSCIA JRHOLDING NA RYNEK GŁOWNY GDY MOWIL O SPOLCE I JEJ PERPEKTYWACH.TO JUZ SPOLKA MIEDZYNARODOWA I CHCE ZEBY BYLA JEJ LIDEREM A TO JUZ WIELKIE SŁOWA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JRH 1,34% 4,54 2026-02-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.