Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,80 zł , zmiana od tamtej pory: 2,94%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Pamietam jeszcze czasy jak byla tu pewna pani, kurs oscylowal miedzy 12-14 zl i juz kupowala drugi dom bo mialo byc ponad 20 …..takze ten wirtualnym zysk to mozesz miec. Co do jakiegos wymeczenia drobnych - skonczcie plesc te bzdury, wiecej akcji niz wy szaraki ma pzu i nie obchodzi ich nic kurs - pomyscie sobie co bedzie jak wpadna na pomysl robienia poduszki podatkowej i zaczna sypac

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALWAR -1,41% 7,00 2024-02-29 16:05:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.