Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: -9,82%

Re: wiadomość usunięta przez moderatora ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-09-26 o godz. 12:35 cmpunk napisał(a):
> Dnia 2023-09-26 o godz. 11:45 ~J-23 napisał(a):
> > Dnia 2023-09-26 o godz. 11:18 cmpunk napisał(a):
> > > Scettuś, ty sam nie wiesz, ile straciłeś :-).
> >
> > No, pewnie ,.... masz racje i to już od 18 lat
> > a dziś 4 Mass kupione po 5,05 ( nie przewidziałem , że zleci poniżej 5 zet) i też już 'tracę'
>
> A przecież słuchałeś ptaszków ćwierkających o 9 zeta w tym roku x-D.
> Jak już ściemniasz, to rób to lepiej.
> Obyś tylko zdążył sprzedać, bo żniwiarz kosi coraz ostrzej ;-).

wc ****

I właśnie sprzedałem 80 gr na czysto na akcji
A ty ile dziś masz na snw ? ? ? ? już ci pisałem , że ja nie siedzę po 18 lat na akcjach i "inwestuję"

Ps.
TYLKO nie pisz , że miałem 200 akcji

pozdr do jutro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANWIL 0,00% 1,52 2025-11-05 14:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.