być może w przyszłości kurs wzrośnie - kto wie?
niestety obecnie wszyscy akcjonariusze pozbyli się akcji i został jeden mający ponad 5% akcji
pytania:
dlaczego główni akcjonariusze tak szybko pozbyli się akcji (duży pakiet poniżej obecnej ceny akcji) ?
czy może on sprzedać akcje za które sam jeszcze nie zapłacił ?
czy inni akcjonariusze nie naganiają na zakupy aby pozbyć się akcji spółki
i mieć gotówkę na inne rosnące teraz spółki: JSW, ZREMB, Bogdanka, MBF Group ?