Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  739,00 zł , zmiana od tamtej pory: -22,87%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Sytuacja z PZU nie ma znaczenia dla Zarządu i pracowników, bo robią swoje i biznes będzie dalej działał. Nawet będą bardziej potrzebni bo "trudna sytuacja rynkowa" i "trzeba walczyć".

Ma to tylko znaczenie dla wyników i akcjonariuszy, dlatego mamy taki wysyp komunikatów o sprzedaży akcji przez Zarząd.

A opchnięcie w lipcu akcji własnych po 800 to było mistrzostwo ubierania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 1,06% 570,00 2022-05-16 09:26:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.