no to potwierdzam i nikt mi nie musi wierzyć ja kupiłem bo wierzę w potencjał spółki kupiłem ponad rok temu mam pakiety z 2019 roku po 1.30 trochę uśredniałem aż doszliśmy do minimów wtedy coś około 20 26 groszy i podwoiłem ilość akcji mam tyle akcji co mam moją cenę wyjścia znacie a jak w raportach macie opisane że będzie emisja akcji po 20 zł to coś musi być na rzeczy a wy skoro nie wierzycie to możecie przestać pisać bo po co ???? skoro tu nic nie ma to by raczej spekuli nie było a jednak jesteście więc coś się będzie działo
tu są akcjonariusze którzy kupowali akcje na poważne sumy więc nie sądzę że ja jestem tym wielkim a wszystkim życzę powodzenia wytrwałości i cierpliwości bo powinno się opłacić