A ja obstawiam, że to były pracownik PLi albo ktoś kto ma z nimi jakiś zatarg. Może niezadowolony podwykonawca... Na logikę to szkoda by było mojego czasu, żeby pisać na forum spółki źle czy dobrze zresztą nt. samej firmy jeśli nie byłem/nie jestem/nie będę z nią związany poprzez akcje lub biznesowo ew na umowę o pracę...
Tyle panie pipi :)