Możecie zapomnieć czy coś się wydarzy jutro..Kompletnie nic wyniki już dawno są znane..Giełdą rośnie mocno w tym tygodniu z tu kompletnie nic.Teraz postawcie sobie pytanie jak będą spadki na giełdach to tutaj szybko zrobi się 20zł..na bank..jeśli coś nie chce rosnąć to musi spadać..lecimy mocno w dół...