byli juz tu tacy po IPO ,ktorzy za przyszle zarobki na papierze masowo zwalniali sie z roboty,kupowali Ferrari,domy na Florydzie
Tylko pozazdroscic.Bogaczy w tym kraju sie namnozy .Powstanie nowa klasa: IBM: Inteligentni Bogaci Mitomani
Tzw. Majatek w chmurze ( kurzu) niestety jeszcze nie dopuszczony jako srodek platniczy.