Panowie i tak dzięki Wam jest to obecnie nieliczne z merytorycznych forum. To ze się czasem śpiewamy uprawnia mnie ze sa tu myślący inwestorzy włącznie z hatujacym oldboyem i maruda ziomek. Będzie dobrze. Zbyt wysoki współczynnik inteligencji wśród twardojajowych. Powodzenia będzie zarobek.