Dnia 2018-08-02 o godz. 15:35 an26 napisał(a):
> Dzisiaj wleciałem z małym pakietem na próbę moich nerwów. Zobaczę ile wytrzymam z małym obrotem i falowaniem kursu.
> Taki sobie test zrobiłem dlatego byłem ciekaw co sądzicie o spółce oraz ile osób siedzi na tym papierze.
>
jak masz twarde j...a to zostań- warto, jak masz słabę nerwy to się zastanów- poczytaj posty( naganianie na spadki z kilku miesięcy i podejmij decyzję),są tacy co tu b.długo siedzą:))i nie żałują