Zostało 15-20%do dogrania i dali sobie na to termin do końca stycznia ,pokaz w lutym jak dla mnie to wcale źle nie wygląda .No i zainteresowanie urządzeniem ogromnie dwie kolejne potencjalnie umowy na conajmniej 16mil. zł.Jestesmy już bardzo blisko sukcesu.Dla mnie miesiąc czy dwa nie robi dużej różnicy.