Tak sobie sprawdziłem ich stronkę i jak zamulało tak zamula i nie wiem czy tylko tak u mnie ,internet mam szybki i kompa nie najgorszego więc stwierdzam że ich strona sklepu to lipa.
Skoro kasa z emisji wiele nie zdziałała to znaczy mają inne plany :))))