Dnia 2017-03-06 o godz. 15:57 ~Inc napisał(a):
> Zbicie 1 akcją ładnie się prezentuje dla naganiaczy. Taki bankier z 15 minutowym opóźnieniem pokaże, że taki właśnie jest kurs he :-). Co do kursu kilka dni temu odbiliśmy się od górnej lini kanału wzrostowego, a technicznie to oznacza wzrosty więc...
zaraz dolne widły
tak to wygląda