Jestes w biedzie,,przerobilem wszystko,,debety,pozyczki,,na duże sumy,,gielda to diabelski mlyn jak atakujesz to wszystkim ,,nieraz trzeba postawic wszystko na jedna kartę,,dywersyfikacja portfela jest tak samo przereklamowana jak stoplosy,,,kazdy jest dorosly i wie co robi ,,,pozdrawiam