Dnia 2016-10-08 o godz. 08:34 ~panda napisał(a):
> Na stronie brastera. Wystarczy tylko czytać.
>
> BRASTER NIE JEST PRZEZNACZONY
> DLA KOBIET:
> BĘDĄCYCH W TRAKCIE LUB PO LECZENIU
> Z POWODU WYSTĄPIENIA RAKA PIERSI,
>
> tj.: po chirurgicznym leczeniu oszczędzającym,
> po jednostronnej lub obustronnej mastektomii, terapii
> lekowej (chemioterapii, hormonoterapii, leczeniu
> biologicznym) oraz radioterapii
ale jesli mama amazonka ma córkę to napewno będzie ją namawiala na braster bo córka jest w grupie podwyższonego ryLzyka zachorowania na raka.PROFILAKTYKA.