Forum Forex +Dodaj wątek

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Dużą część producentów już wydobywa poniżęj kosztów http://www.biztok.pl/gospodarka/ile-kosztuje-wydobycie-barylki-ropy-naftowej-i-komu-sie-to-jeszcze-oplaca_s22746/slide_7