usuwanie wpisów nie zmieni tego co o fakcie zamrożenia kapitału przez pół roku myślą ludzie
nie róbcie sobie szopki, to nie temat na trzech króli
to spółka publiczna nie prywatna, kasę się bierze za realizację obowiązków, a obowiązkiem jest zrobienie sprawozdania
do roboty lenie