Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  263,00 zł , zmiana od tamtej pory: 101,52%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
No i mamy komunikat:Obroty o warosci znaczacej:Vigo Dostal 2605721,80 PLN netto za detektory od ZodiacAerotechnics.
To jest wiecej niz 10% kapitalow wlasnych i niezla sumka
Pozostaje przy swoim :chlopaki konsekwentnie beda realizowac program,zarabiaja ale odpal bedzie w 2016.To jest ta spolka, ktora jest personifikacja tego na co ma stawiac rowniez nowy rzad.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VIGOPHOTN 0,00% 530,00 2025-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.