Wszystko się potwierdza (rosną obroty i kurs ,szkoda że są chętni i oddają tak tanio) to giełda
i wszystkie chwyty dozwolone .Imponujące zyski muszą doprowadzić do powagi wobec tej
spółki..Wiesz więcej to napisz .Dla złośliwych i jadowitych bez odbioru..
Pozdrawiam Wytrwałych..