Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,86 zł , zmiana od tamtej pory: 16,72%

Re: Wezwanie po 5,77 - czemu sprzedajecie taniej?

Zgłoś do moderatora
moze CP? przeznaczyli na zakup akcji 515 mln a 70mln akcji z zaproszenia po 5,77 to 404mln, wiec maja w rezerwie troche zeby bezposrednio z rynku kupic i pewnie to robia,

nikt inny raczej by nie wchodzil widzac ile akcji ma juz CP , szczegolnie ze pewnie bedzie duzy odzew na zaproszenie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETIA -1,16% 6,84 2021-06-25 09:14:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.