Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  69,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,75%

Re: Wezwanie. Kiedy oświadczenie Fundów?

Zgłoś do moderatora
Oczywiście że tak to działa . Musisz zdeponować odpowiednią kwotę u pośrednika czyli w domu maklerskim inaczej nie możesz ogłosić żadnego wezwania . Tak samo jej chcesz podwyższyć wezwanie najpierw kasa do domu maklerskiego wtedy dom ma prawo podniesc cenę . Ale te wyliczenia wyżej o 120 mln są oczywiście nieprawidłowe. Być może można zdeponować kwote w euro a przed transakcja to wymienić ale tego nie wiem. W każdym bądź razie wymienili euro po 4.65 70 teraz tylko trochę mniej do odzyskania plus koszty wezwania plus czas.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALUMETAL -0,14% 70,90 2022-11-28 13:22:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.