Forum Forex +Dodaj wątek

Re: WESOŁYCH SWIĄT od BAXA

Zgłoś do moderatora
rowniez zycze wszystkim stalym bywalcom zielonym i super sZpecom zwlaszcza tym ktorzy 
zawsze widza przyszlosc lepiej niz ja
dolar na szczyty w Nowym roku i duzooooo zdrowia bo to jest najwazniejsze