Dnia 2010-12-24 o godz. 10:45 ~kolastyn napisał(a):
> Wesolych Swiat i oczywiscie duzo prezentow m.in w postaci
> wysokiej ceny Kolastyny ;-)
BOB tobie tez zycze udanych
> swiat i dobrych inwestycji w przyszlym roku :-)
Pozdrawiam
> inwestorow ;)
Wishing you a Merry Christmas and a Happy new Year