Myślę że dobrze bo jest tak zaangażowany od 2 zł do 0,4 zł nie poczujesz różnicy w obsłudze. Zawsze pełny pakiet informacji, pełna recenzja, przypuszczenia, kolejny zjazd z ceny i nadal super nadal coś dobrego sie wydarzy, czytaj niższa cena + wizja sukcesu.
Wierny dobry pracownik takich mało bardzo mało a to jedyny najlepszy na tym forum.