hmm kółko wzajemnej adoracji :)) leszcze jesteście i nimi pozostaniecie. Nie wiecie jak się robi duże interesy i nic konkretnego o spółce powiedzieć nie potraficie. Ja nie ostrzegam was bo wy już dawno przegraliście i tylko potraficie tracić pieniądze. Moje posty są po to aby inni nie przepłacali za tą spółkę i nie uwierzyli takim naganiaczom jak wy.
A moje doświadczenie wywodzi się zarówno z domów maklerskich jak i inwestora prywatnego i ja nie muszę nikomu udowadniać swoich racji a tym bardziej wam leszczykom. Nawet jak wam uświadamiam mechanizmy jak się robi kasę na giełdzie to wy wciąż wierzycie że ktoś inny da wam zarobić, hehehe żenada. Giełda jest dla nielicznych a nie dla was.
Jedyny plus z tego wszystkiego to taki że spółka może mieć potencjał duży ale to wszystko zależy od ruchów obecnego zarządu. Jak na razie to więcej widzę minusów (zagrożeń) niż plusów i dlatego tylko interesuję się tą spółką a nie jestem jej akcjonariuszem. Pozdrawiam wytrawnych graczy a kółko wzajemnej adoracji pozostawiam samym sobie :)