Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,63 zł , zmiana od tamtej pory: 59,18%

Re: Ważny dzień dla RFK sp. zoo i Polimex

Zgłoś do moderatora
Szczerze to wątpie, żeby RFK dzisiaj lub w najbliższych dniach gdziekolwiek zostało wspomniane jeśli zostanie podwykonawcą, chociaż oczywiście jeśli sie pomylę to się nie obrażę. Nie mniej jednak widać, że się wstrzymują cały czas z dalszą narracją i czekają na większe katalizatory, jak np. wrześniowa strategia. Stąd szczerze nie widzę żadnego powodu, dla którego mieliby to ogłaszać, skoro to tylko podwykonawca, który może wystartuje w Q1, a może dopiero w Q2.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS 1,80% 7,37 2025-09-22 17:04:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.