Wszystko fajnie opisane tyle, że oni nie wiedzą, z jakiego rodzaju ludźmi mają do czynienia i ciężko przyjąć do wiadomości, że jedyne, o co chodziło to wyprowadzenie kasy, pomijając akcjonariat. Możecie sobie to tłumaczyć jak chcecie i zaklinać rzeczywistość, ale dalej będzie kurs stał w miejscu i nic z tego absolutnie nie zobaczą akcjonariusze. Przecież te wszystkie nowe rynki nie przełożyły się na zyski,