Ludzie wy macie jakaś schizofrenie albo inne schorzenie, byłem akcjonariuszem w czerwcu wszedłem za 0,79 wyszedłem za 1,24 jak zarząd zaczął sypać, po pol roku myśle wejde zobaczę co tutaj się dzieje a tu Haha mamią was dalej jakimś pokazem. Gratulacje dla zarządu ze znaleźli patent na łowienie leszcze, zanencili złapali leszcze kilka się ocknęli i odpłynęło ale zostali najbardziej toporne leszcze które będą tutaj siedzieć aż nie trafia na patelnie.